Unikatowe zbiory, oryginalne rekwizyty, wyjątkowe eksponaty.
Wystawa z okazji roku jubileuszowego „60 lat minęło. Biblioteka wczoraj i dziś (1966-2026)” już dostępna.
Ekspozycję można oglądać przed wejściem do Biblioteki Międzywydziałowej (ul. Mikołajczyka 5, I piętro).
Wystawę przygotowały: D. Raudzis, E. Żelawska, M. Kurek.
Zapraszamy!



