Ścieżka strony: Strona główna » Aktualności » Wystawa „60 lat minęło. Biblioteka wczoraj i dziś (1966-2026)”

Wystawa „60 lat minęło. Biblioteka wczoraj i dziś (1966-2026)”

25 maja, 2026

Unikatowe zbiory, oryginalne rekwizyty, wyjątkowe eksponaty.

Wystawa z okazji roku jubileuszowego „60 lat minęło. Biblioteka wczoraj i dziś (1966-2026)” już dostępna.

Ekspozycję można oglądać przed wejściem do Biblioteki Międzywydziałowej (ul. Mikołajczyka 5, I piętro).

Wystawę przygotowały: D. Raudzis, E. Żelawska, M. Kurek.

Zapraszamy!