Wielka pogoń za karierą rozstrzygnięta! Jan Stanisław ogłasza zwycięzców.
Zobacz relację z tegorocznej gry miejskiej w niecodziennej stylizowanej formie. Tym razem drużyny wzięły udział w rozgrywce osadzonej w uniwersum sarmackim. Wśród zadań, które przygotował dla śmiałków Jan Stanisław, znalazły się m.in.: budowanie marki osobistej, analityka w praktyce, mobilność międzynarodowa.
Gratulujemy zwycięzcom!
Gra miejska organizowana jest wspólnie z Akademickim Biurem Karier.



