Ścieżka strony: Strona główna » Aktualności » Opolska edycja gry miejskiej już za nami!

Opolska edycja gry miejskiej już za nami!

15 maja, 2026

Wielka pogoń za karierą rozstrzygnięta! Jan Stanisław ogłasza zwycięzców.

Zobacz relację z tegorocznej gry miejskiej w niecodziennej stylizowanej formie. Tym razem drużyny wzięły udział w rozgrywce osadzonej w uniwersum sarmackim. Wśród zadań, które przygotował dla śmiałków Jan Stanisław, znalazły się m.in.: budowanie marki osobistej, analityka w praktyce, mobilność międzynarodowa. 

Gratulujemy zwycięzcom!

Gra miejska organizowana jest wspólnie z Akademickim Biurem Karier.