Dostęp testowy do VitalSource

Dostęp testowy do VitalSource. 2019-06-05 11:30.

VitalSourceZ przyjemnością pragniemy poinformować, że z dniem 3 czerwca 2019 r. uruchomiliśmy dostęp testowy do Platformy VitalSource, jednego z najpopularniejszych serwisów z eTextbookami na świecie, na której umieściliśmy kolekcję podręczników wydawnictwa Pearson.

Zachęcamy do skorzystania z 30-dniowego dostępu, który odbywa się poprzez zakres adresów IP uczelni.

Istnieje możliwość dodania do dostępu również innych, sugerowanych przez Państwa podręczników wydawcy, także podczas trwania testów.

Osoby zainteresowane korzystaniem z podręczników wydawnictwa Pearson mogą otrzymać materiały instruktorskie do prowadzenia zajęć, a także 2 letni darmowy dostęp do wybranego podręcznika tzw. inspection copy na platformie VS.

Udostępniona została lista tytułów książek dostosowana do potrzeb naszej uczelni.

Instrukcja, jak korzystać z platformy

Serdecznie zachęcamy do sprawdzenia możliwości platformy.