Testowy dostęp do AccessEngineering i AccessScience

Testowy dostęp do AccessEngineering i AccessScience. 2019-05-27 10:42.

AccessScienceAccessEngineering to narzędzie inżynieryjne dla profesjonalistów, naukowców i studentów, które zapewnia dostęp do najbardziej znanego, najczęściej używanego zbioru autorytatywnych, regularnie aktualizowanych informacji inżynierskich. AccessEngineering obejmuje również dynamiczne funkcje online, takie jak filmy instruktażowe, wydziałowe, kalkulatory, interaktywne tabele i wykresy, a także narzędzia personalizacji umożliwiające użytkownikom organizowanie kluczowych informacji o projekcie w trakcie ich pracy.

Prezentacja Access Engineering

AccessScience to autorytatywny i dynamiczny zasób online, który zawiera szczegółowo napisany, wysokiej jakości materiał referencyjny, który obejmuje wszystkie główne dyscypliny naukowe. Wielokrotnie nagradzana brama do wiedzy naukowej, oferuje linki do podstawowych materiałów badawczych, filmów i ekskluzywnych animacji oraz specjalnie zaprojektowane mapy programów nauczania dla nauczycieli. Dzięki tym i innym funkcjom internetowym AccessScience stale rozszerza możliwości demonstrowania i wyjaśniania podstawowych, wiarygodnych informacji naukowych w sposób, który inspiruje i prowadzi użytkowników do głębszej wiedzy.

Prezentacja Access Science-marketing

Testowy dostęp do w/w narzędzi będzie trwał do 30 czerwca 2019 r.