Lista A-Z - Wyszukiwarka Tytułów Czasopism

Szukaj w Dolnośląskiej Bibliotece Cyfrowej


Literatura do przedmiotu

A- A A+


Witamy studentów w semestrze letnim!

Witamy studentów w semestrze letnim!. 2019-03-04 12:41.

Laptopownia czytelnia 2019Semestr zimowy już za nami, sesja zaliczona, po krótkim odpoczynku na nowo trzeba brać się do roboty. Warto, bo nakład pracy, który należy włożyć w zdobycie wykształcenia jest przecież najlepszą inwestycję we własną przyszłość. Jakby nie było, jest to trud i wysiłek. Warto zadbać o odpowiednią atmosferę oraz otoczenie sprzyjające i nauce, i odpoczynkowi.

Nad książkami najlepiej pochylić się w naszej czytelni lub „laptopowni”. W czytelni można pracować w sposób tradycyjny, siedząc na krześle przy stoliku w otoczeniu podręcznego księgozbioru, do którego jest łatwy dostęp. „Laptopownia” to miejsce większej swobody, to nasza „chilloutowa” strefa, gdzie można wygodnie usiąść na kanapach lub fotelach, w spokoju popracować na laptopie, lub czekając na kolejne zajęcia sięgnąć po książkę z regału z bookcrossingiem. Można przyjść z grupą znajomych i zagrać w którąś z ciekawych gier planszowych dostępnych w naszej „laptopowni”.

W międzyczasie pamiętajcie, by regularnie zaglądać na naszą stronę internetową i Facebooka. Na stronie znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące działalności biblioteki, zaś Facebook będzie dla Was miłą odskocznią. Znajdziecie tutaj informacje o wydarzeniach w bibliotece oraz o atrakcyjnych imprezach kulturalnych w Opolu. Co rusz pojawiają się nowe recenzje powieści naszych redaktorek, które zachęcają do sięgnięcia po ofertę beletrystyczną biblioteki, którą dla Was cały czas rozbudowujemy. To i inne bieżące ciekawostki pozwolą Waszemu umysłowi na chwilę odetchnąć.

Wszystkim studentom politechniki życzymy samych dobrych wyników w semestrze letnim oraz udanego życia studenckiego!