Lista A-Z - Wyszukiwarka Tytułów Czasopism

Szukaj w Dolnośląskiej Bibliotece Cyfrowej


Literatura do przedmiotu

A- A A+


IBUK LIBRA - czytaj zawsze i wszędzie

IBUK LIBRA - czytaj zawsze i wszędzie . 2016-12-02 10:14.

absurdyPrzypominamy o możliwości korzystania z wybranych publikacji w czytelni internetowej IBUK LIBRA (921 tytułów). Serwis IBUK Libra umożliwia dostęp do polsko i anglojęzycznych pełnotekstowych elektronicznych publikacji z oferty Wydawnictwa Naukowego PWN oraz innych wydawnictw. Wart również pamiętać o akcji PREZENT OD IBUK LIBRA - książkowej nowości dostępnej do czytania przez 30 dni. W tym miesiącu IBUK proponuje książkę Remigiusza Piotrowskiego – Absurdy i kurioza przedwojennej Polski, pełną humoru, anegdotyczną opowieść o najbardziej absurdalnych historiach z życia przedwojennej Polski.

Każdy użytkownik korzystający z komputerów w sieci uczelnianej po wejściu na stronę http://libra.ibuk.pl/ powinien otrzymać dostęp do książek w ibuku.

W celu skorzystania z zaawansowanych funkcji pracy z książką należy kliknąć na "+ DODAJ DO PÓŁKI myIBUK" i utworzyć swoje osobiste konto myIBUK ((podajemy adres e-mail i hasło). Po założeniu konta myIbuk czytelnik jest już zawsze rozpoznawany przez system i może korzystać z tych zasobów i funkcjonalności, do których ma uprawnienia. Do pracy z kontem myIbuk wymagane są przeglądarki: Google Chrome, IE v.10 lub Mozilla Firefox.

Dla użytkowników, którzy chcą korzystać z oferty z komputerów domowych/urządzeń mobilnych istnieje możliwość otrzymania w Oddziale Informacji Naukowej i Promocji, czytelni oraz w bibliotekach wydziałowych kodów do zdalnego dostępu.

Instrukcja wprowadzania kodu

Ewentualne uwagi prosimy kierować na adres a.jandziak@po.opole.pl