Lista A-Z - Wyszukiwarka Tytułów Czasopism

Szukaj w Dolnośląskiej Bibliotece Cyfrowej


Literatura do przedmiotu

A- A A+


Cyfrowa Wypożyczalnia ACADEMICA

Cyfrowa Wypożyczalnia ACADEMICA. 2016-04-06 06:15.

logo libclientBiblioteka Główna Politechniki Opolskiej zaprasza wszystkich Czytelników do korzystania z Cyfrowej Wypożyczalni Publikacji Naukowych ACADEMICA.

ACADEMICA to elektroniczny system wypożyczeń pełnotekstowych, który daje dostęp do współczesnych publikacji naukowych ze wszystkich dziedzin wiedzy. Obejmuje zbiory Biblioteki Narodowej oraz Zintegrowanej Platformy Czasopism Naukowych „Merkuriusz”, zawierającej artykuły naukowe z listy punktowanych czasopism polskich MNiSW.

Cyfrowa wypożyczalnia daje możliwość użytkownikom natychmiastowego dostępu do pełnego tekstu publikacji bez naruszania prawa autorskiego, ponieważ korzystanie odbywa się na autoryzowanych terminalach bibliotecznych.

Biblioteka Główna PO posiada terminal z dostępem do systemu ACADEMICA w Czytelni Głównej i zaprasza wszystkich zainteresowanych do korzystania z elektronicznej wypożyczalni.

Szczegółowe informacje dotyczące systemu ACADEMICA i sposobu korzystania z jego zasobów znajdą Państwo na stronie www.academica.edu.pl lub w Bibliotece PO.