CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A A A A
Polska wersja | Polish version

Szanowni Użytkownicy!

Biblioteka Politechniki Opolskiej uprzejmie informuje, że w miesiącach wakacyjnych (sierpień- wrzesień) wydaje zamówione książki oraz przyjmuje zwroty wypożyczonych książek w Bibliotece Politechniki Opolskiej (budynek Lipsk, ul. Sosnkowskiego 31, parter, wejście od strony portierni) od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 14.00. Czytelnicy zgłaszający się po odbiór lub zwrot książek, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi GIS, proszeni są o zasłonięcie ust i nosa. Zalecane jest również korzystanie ze środków dezynfekcyjnych. Książki będą odbierane według  określonej procedury, która pozwoli oddzielić zbiory przyjmowane od pozostałego księgozbioru. Termin zwrotu wypożyczonych zbiorów, który minął w okresie zamknięcia biblioteki, będzie przedłużony do 30 września 2020 r.

Czytelnia oraz biblioteki wydziałowe pozostają nadal zamknięte do odwołania. W przypadku potrzeby skorzystania z książek i czasopism znajdujących się w czytelni i bibliotekach wydziałowych prosimy o kontakt mailowy: bg_wypozyczalnia@po.edu.pl lub telefoniczny: 77 449 86 92.


W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: bg@po.edu.pl lub telefoniczny: 77 449 86 95.
Zachęcamy również do korzystania ze ŹRÓDEŁ ELEKTRONICZNYCH dostępnych pod adresem https://bg.po.edu.pl/index.php/component/content/article/33-e-zasoby/370-alfabetyczny-wykaz-e-zasobow