CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A A A A
Polska wersja | Polish version

OUR ONLINE CATALOGUES:

  • Search the book and special collections

  • Search A-Z Journal Title List

  • Lower Silesian Digital Library

slide 01
Friday, May 07, 2021
Prezentacja " Od inżyniera do menedżera " nie musi być nudna, a Ty stwierdzisz, że znalazłeś się w najlepszym miejscu, by być w nim teraz. Odkryjesz, że znaczenie każdego projektu wymaga sztuki budowania... zaufania. Drogi miłośniku inspirujących przestrzeni, POznaj zakamarki naszej Uczelni i sięgnij po wyjątkową literaturę!
Wednesday, May 05, 2021
W dniach 8-15 maja 2021, Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich po raz osiemnasty organizuje Tydzień Bibliotek - program promocji czytelnictwa i bibliotek. Ma on na celu podkreślić rolę czytania i bibliotek w poprawie jakości życia, edukacji oraz zwiększanie prestiżu zawodu bibliotekarza. W tym roku Tydzień Bibliotek odbywa się pod hasłem "Znajdziesz mnie w bibliotece". Sprawdźcie , co z tej okazji przygotował Zarząd Okręgu SBP w Opolu ( klik ).
Friday, April 30, 2021
Z okazji Tygodnia Bibliotek serdecznie zapraszamy na zamknięte warsztaty online " Kreatywność w bibliotece "
Wednesday, April 28, 2021
Friday, April 23, 2021
23 kwietnia przypada Międzynarodowy Dzień Książki i Praw Autorskich . Postanowiliśmy go uczcić akcją SLEEVEFACE, polegającą na zrobieniu sobie zdjęcia z okładką książki. W ten oto sposób chcieliśmy zaprezentować Wam część naszego księgozbioru, a także pokazać wnętrza biblioteki - niektóre na co dzień dla Was, drodzy Czytelnicy, niedostępne. Jeśli jesteście ciekawi efektów - wstąpcie do naszej internetowej galerii.