CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A A A A
Polska wersja | Polish version

OUR ONLINE CATALOGUES:

  • Search the book and special collections

  • Search A-Z Journal Title List

  • Lower Silesian Digital Library

slide 01
Wednesday, October 21, 2020
Tuesday, October 20, 2020
Dear readers, we encourage you to check out our welcome guide that introduces our services to those new to Opole University of Technology.
Thursday, October 01, 2020
Drodzy Użytkownicy, zapraszamy do zapoznania się z zasadami korzystania z usług naszej biblioteki w październiku.
Wednesday, September 23, 2020
Serdecznie witamy nowych studentów Politechniki Opolskiej! Przygotowaliśmy dla Was krótki film informacyjny o naszej bibliotece. Pamiętajcie o obowiązkowym szkoleniu bibliotecznym - instrukcja zaliczenia również w filmie. Zapraszamy do naszych placówek. Czujcie się u nas dobrze. Powodzenia!
Monday, July 27, 2020
Szanowni Użytkownicy! Biblioteka Politechniki Opolskiej uprzejmie informuje, że w miesiącach wakacyjnych (sierpień- wrzesień) wydaje zamówione książki oraz przyjmuje zwroty wypożyczonych książek w Bibliotece Politechniki Opolskiej (budynek Lipsk, ul. Sosnkowskiego 31, parter, wejście od strony portierni) od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 14.00. Czytelnicy zgłaszający się po odbiór lub zwrot książek, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi GIS, proszeni są o zasłonięcie ust i nosa. Zalecane jest również korzystanie ze środków dezynfekcyjnych. Książki będą odbierane według określonej procedury, która pozwoli oddzielić zbiory przyjmowane od pozostałego księgozbioru. Termin zwrotu wypożyczonych zbiorów, który minął w okresie zamknięcia biblioteki, będzie przedłużony do 30 września 2020 r. Czytelnia oraz biblioteki wydziałowe pozostają nadal zamknięte do odwołania. W przypadku potrzeby skorzystania z książek i czasopism znajdujących się w czytelni i bibliotekach wydziałowych prosimy o kontakt mailowy: bg_wypozyczalnia@po.edu.pl lub telefoniczny: 77 449 86 92. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: bg@po.edu.pl lub telefoniczny: 77 449 86 95. Zachęcamy również do korzystania ze ŹRÓDEŁ ELEKTRONICZNYCH dostępnych pod adresem https://bg.po.edu.pl/index.php/component/content/article/33-e-zasoby/370-alfabetyczny-wykaz-e-zasobow
Friday, July 10, 2020
The session is over. It's time to have a rest. Enjoy your vacations and don't forget to take something to read. We will inspire you of Facebook and Instagram . Have a great time!
Tuesday, June 23, 2020
Na konkurs pt. „Biblioteka w emotikonie” wpłynęły 32 prace. Zwycięzcy zostali wyłonieni w drodze tajnego głosowania bibliotekarzy. Laureatem głównej nagrody została Julia Wajdzik, drugą nagrodę zdobyli Adam Denys i Maciej Rybarski, a trzecią Lena Eliasz i Marek Łapot. Laureatom serdecznie gratulujemy, a wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych edycjach. Prace można podziwiać w Galerii na stronie www biblioteki oraz na jej profilach społecznościowych.
Friday, May 29, 2020
Szanowni Użytkownicy! Biblioteka Politechniki Opolskiej uprzejmie informuje, że od dnia 1 czerwca 2020 r. przyjmuje zwroty wypożyczonych książek w Bibliotece Politechniki Opolskiej (budynek Lipsk, ul. Sosnkowskiego 31, parter, wejście od strony portierni) od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 14.00 wyłącznie po wcześniejszym umówieniu się drogą mailową bg_wypozyczalnia@po.edu.pl lub telefonicznie 77 449 86 92. Czytelnicy zgłaszający się po odbiór lub zwrot książek, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi GIS, proszeni są o zasłonięcie ust i nosa. Zalecane jest również korzystanie ze środków dezynfekcyjnych. Książki będą odbierane według określonej procedury, która pozwoli oddzielić zbiory przyjmowane od pozostałego księgozbioru. Termin zwrotu wypożyczonych zbiorów, który minął w okresie zamknięcia biblioteki, będzie przedłużony do 30 czerwca 2020 r. Czytelnia oraz biblioteki wydziałowe pozostają nadal zamknięte do odwołania. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: bg@po.edu.pl lub telefoniczny: 77 449 86 95. Zachęcamy do korzystania ze ŹRÓDEŁ ELEKTRONICZNYCH dostępnych pod adresem https://bg.po.edu.pl/index.php/component/content/article/33-e-zasoby/370-alfabetyczny-wykaz-e-zasobow