CZCIONKA: A A+ A++ KONTRAST: A A A A
Polska wersja | Polish version

OUR ONLINE CATALOGUES:

  • Search the book and special collections

  • Search A-Z Journal Title List

  • Lower Silesian Digital Library

slide 01
Monday, November 30, 2020
Monday, November 23, 2020
Drodzy Czytacze, Przygotowaliśmy dla was wspaniały konkurs z nagrodami - KSIĄŻKA #POLECANA NA ŚWIĘTA. Szczegóły już wkrótce !
Wednesday, November 04, 2020
Wednesday, October 21, 2020
Tuesday, October 20, 2020
Dear readers, we encourage you to check out our welcome guide that introduces our services to those new to Opole University of Technology.
Thursday, October 01, 2020
Drodzy Użytkownicy, zapraszamy do zapoznania się z zasadami korzystania z usług naszej biblioteki w październiku.
Wednesday, September 23, 2020
Serdecznie witamy nowych studentów Politechniki Opolskiej! Przygotowaliśmy dla Was krótki film informacyjny o naszej bibliotece. Pamiętajcie o obowiązkowym szkoleniu bibliotecznym - instrukcja zaliczenia również w filmie. Zapraszamy do naszych placówek. Czujcie się u nas dobrze. Powodzenia!
Monday, July 27, 2020
Szanowni Użytkownicy! Biblioteka Politechniki Opolskiej uprzejmie informuje, że w miesiącach wakacyjnych (sierpień- wrzesień) wydaje zamówione książki oraz przyjmuje zwroty wypożyczonych książek w Bibliotece Politechniki Opolskiej (budynek Lipsk, ul. Sosnkowskiego 31, parter, wejście od strony portierni) od poniedziałku do piątku w godz. od 8.00 do 14.00. Czytelnicy zgłaszający się po odbiór lub zwrot książek, zgodnie z obowiązującymi wytycznymi GIS, proszeni są o zasłonięcie ust i nosa. Zalecane jest również korzystanie ze środków dezynfekcyjnych. Książki będą odbierane według określonej procedury, która pozwoli oddzielić zbiory przyjmowane od pozostałego księgozbioru. Termin zwrotu wypożyczonych zbiorów, który minął w okresie zamknięcia biblioteki, będzie przedłużony do 30 września 2020 r. Czytelnia oraz biblioteki wydziałowe pozostają nadal zamknięte do odwołania. W przypadku potrzeby skorzystania z książek i czasopism znajdujących się w czytelni i bibliotekach wydziałowych prosimy o kontakt mailowy: bg_wypozyczalnia@po.edu.pl lub telefoniczny: 77 449 86 92. W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy: bg@po.edu.pl lub telefoniczny: 77 449 86 95. Zachęcamy również do korzystania ze ŹRÓDEŁ ELEKTRONICZNYCH dostępnych pod adresem https://bg.po.edu.pl/index.php/component/content/article/33-e-zasoby/370-alfabetyczny-wykaz-e-zasobow